Mddata 2005 yılının başlarında kurulmuş olup, 11 yıllık kaliteli bir geçmişe sahip bir bilişim firmasıdır. Kaliteli hizmet anlayışını geçmişine borçlu olan Mddata en iyi hizmeti sunmayı misyon edinmiş ve bu misyon doğrultusunda her geçen gün kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırmaya devam etmektedir. Şu an binlerce müşterisi ile sımsıcak bir iletişim halinde olan Mddata verdiği sözü tutuyor ve önce müşteri memnuniyeti ilkesini tüm müşterilerine tekrar hatırlatıyor.

3000+ Alan Adı Kaydı

30000+ Web Sitesi Barındırma

10000+ Müşteri

Neden Biz?

site-img33

 

Misyon: müşteri odaklıyız

Sektörümüzde standart hizmetlerin yanı sıra, müşteri ihtiyaçlarına göre çözüm bulma mantığıyla çalışıyoruz. Ticaretin sadece al-sat olmadığı, tüm ürün ve hizmetlerin kaliteli ve sürekli olması gerektiğini biliyoruz. Bu sebeple de müşteri memnuniyeti odaklı politikalarımızla en iyiyi, en doğru şekilde müşterilerimize sunma ilkesiyle hareket ediyoruz.

 

Vizyon: hedeflerimiz büyük

Sektörümüzde doğru çözüm ve hizmetlerle yatırım yapılması sürecinde etkin rol oynayarak ülke ekonomisine ve gelişimine katkıda bulunmak.

site-img32

 

Enerji: enerjimizi sizden alıyoruz

“Önce İnsan” ve “Maksimum Değer Maksimum Hizmet” sloganları ile çıktığımız bu yolda müşterilerimizin memnuniyeti bize güç vermeye devam ediyor.

 

Sinerji: biz bir ekibiz

Hedefleri olan, dinamik, değişime ve öğrenmeye açık, rekabetçi, çalışanların tatmini ve moral değerlerini koruyan bir kurum kültürünü benimsemek.

Mddata İle Farkı Hissedeceksiniz!