Sistem elemanları ile gözlem altında tutulan sistem merkezi hızlı müdahale edebilmektedir, 7/24 teknik destek ve yardım masası ile her türlü ihtiyaca ve soruna yardım için hizmetinizdedir. Sunucu barındırma hizmetlerinde her türlü cözüme ve ihtiyaca uygun hazırlanan kabinetleri, yerinde makina bakımlar yapılabilme özelliği, her an size danışmanlık ve proje geliştirme desteği verecek kadrosu ile sistem merkezi istekleriniz doğrultusunda hazırlanmıştır. Firmamız Türkiyenin en büyük verimerkezi Telecity İstanbul (Sadece Hosting) ile çalışmaktadır. Aşağıdaki formu doldurarak sunucu barındırma teklifi alabilirsiniz.
[easy_contact_forms fid=6]

Gizlilik Koruması

Tüm hizmetler Mddata imzası olmadan kullanılabilir, kiraladığınız iplerde ve hizmetlerde hiçbir şekilde Mddata yazısı bulunmaz, sorgulamalarda direk verimerkezi çıkar.

Ücretsiz Destek

Sunucu Barındırma Müşterilerimiz; Ücretsiz KVM, Ücretsiz Sistem Kurulumu, Sunucu Desteği, İndirimli Sunucu Kiralama Hizmetlerimizden Yararlanabilirler.

7 / 24 İzleme

İzleme Servisinde ücretsiz olarak sunucularınızı takip edebilirsiniz. Sunucunuzun servis kesintisinde bilgilendirme yaparak haberdar olmanızı sağlayacaktır.

Kabin Kiralama

Size özel Kabin Alanı 10u/Çeyrek Kabin, 20u/Yarım Kabin, 44u/Tam Kabin alanları kiralayabilirsiniz. Kiralanan alanlar için enerjiyi kullandığınız kadar talep edebilirsiniz.

Firewall, DDOS Önleme

Telecity İstanbul Verimerkezimizden (SadeceHosting) DDOS ve Firewall ekipmanları üzerinden servis alabilir, saldırı veya yük dağılımı konularında anında ve hızlı çözümler satın alabilirsiniz.

Rakipsiz Erişim

Telecity İstanbul Verimerkezimiz (SadeceHosting) Türk Telekom, Turkcell Superonline, VodafoneNet, Interoute, Cogent ve Level3 şirketleri ile yedekli güzergahlar üzerinden bağlı durumdadır.

Neden Biz?

  • – ÜCRETSİZ Kurulum
  • – Anında Aktivitasyon
  • – Kesintisiz Hizmet
  • – TTNET Omurgasından Hizmet
  • – Sorunsuz Destek
  • – Teknolojik Altyapı

Yardım İster misiniz?

Telefon: 0850 302 81 10

Leave a Reply